Infolinka a Rezervace

+420 733 561 560

Viditelné 4D laserové omlazení a lifting

Viditelné 4D laserové omlazení a lifting – ošetření nahrazující skalpel, niťový lifting, výplně či laserový resurfacing.

Intraorální 4D lifting nabízí aplikační schéma, které žádný jiný laserový systém nenahradí.

Bližší informace

U Intraorálního 4D Liftingu jde o 4 po sobě jdoucí kroky, kdy lékař přizpůsobí přesně nastavené hodnoty přístroje konkrétnímu typu pokožky a dosahuje tak naprosto skvělých výsledků v boji proti stárnutí obličeje, bez nutnosti anestezie či rekonvalescence.

Smooth Lifting – revoluční neablativní, intraorální zákrok využívá kontrolovaný a jemný „hloubkový ohřev“ sliznice zevnitř úst, která snese mnohem větší energii než pokožka, aniž by se spálila. Kromě okamžitého smrštění vláken kolagenu, dochází i k neogenezi kolagenu. Výsledkem je celkové zlepšení pevnosti a elasticity ošetřované tkáně, stejně jako vyplnění a pozvednutí nasolabiálních rýh s efektem srovnatelným s injekční výplní.

FRAC3 – trojrozměrný frakční efekt laseru a specifická struktura pulzu umožňuje ošetření hlubších vrstev a doplňuje předchozí účinky intraorálního zákroku. Zároveň dochází k obnově mladistvého vzhledu pokožky, odstranění nedokonalostí pletí, jako jsou žilky, pigmentace.

PIANO – zastupuje třetí fázi ošetření. Laser bezpečně a rychle intenzivně prohřívá tkáň z vnější strany. Režim PIANO dokáže totiž jako jediný z laserů pronikat nejhlouběji a stimulovat tvorbu kolagenu v hlubších vrstvách pokožky, kam běžné lasery ani neinvazivní přístroje nedosáhnou.

SupErficial – patentovaný postup vyhlazení povrchu pokožky pomocí technologie „studeného“ peelingu plným nebo frakčním laserovým paprskem, který krásně vyhladí povrch pleti, uzavře rozšířené póry a zmírní jemné vrásky.

Doporučený počet ošetření: 2-3 ošetření

Efekt ošetření Intraorální 4D Lifting mý dlouhodobý efekt, až 2 roky.

Využijte naše speciální akce

SPECIAL

Biostimulace tváře

5 ošetření tváře ve slevě na 1 ošetření 5 500 Kč
(původní cena 7 500 Kč)

Chci vědet víc

SPECIAL

Emsculpt

Tělové ošetření ve slevě 8 500 Kč
(původní cena 12 000 Kč)

Chci vědet víc

SPECIAL

Dárkové Poukazy

Chci vědet víc