O nás

IEM SPA není běžná estetická klinika.

Naším cílem je vytvořit kult, místo plné odpočinku, trvanlivé krásy a příjemných zážitků, místo kde je krása a zdraví dáno nejen profesionálním týmem odborníků, ale také vaší psychickou pohodou.

Individuální přístup, nejmodernější technologie, odborný dohled, relaxace – to vše tvoří harmonii.

Vaši harmonii. A ta je pro nás tím největším přínosem.

Samozřejmostí je nabídka těch nejmodernějších technologií a přístrojů a služby nejlepších odborníků. Našim klientům nabízíme efektivní metody ošetření zaměřené nejen na ozdravení a zkrášlení pokožky, obličeje i celého těla, ale také povzbuzení mysli a nastartování celé Vaší osobnosti.

V našem portfoliu naleznete služby týkající se péče o pleť, vlasy, ruce a nohy, formování postavy, ale také invazivnější dermatologické procedury, či naopak relaxační metody.

IEM SPA Book

VIZIONÁŘKY

MUDr. Alena Pallová

„Péče o krásu je nejen mou zálibou, ale i celoživotním posláním. Po ukončení Lékařské fakulty UK v roce 2005 mě uchvátil obor dermatologie. Moje praxe se brzy rozšířila i na oblast estetické medicíny, až jsem získala jasný cíl – otevřít si vlastní kliniku krásy. Institut estetické medicíny v Pezinku patří v současnosti k předním zkrášlovacím zařízením na Slovensku. Ale mé okolí ví, že touha pokračovat, stejně jako pracovitost a ambicióznost, patří k mým nejsilnějším povahovým rysům. Po nedávném uvedení vlastní kosmetické linie àla Palla na trh přišel nový impuls. Ten vnímám jako přirozený krok v dalším profesionálním pokroku. IEM SPA je zhmotněním mých nejodvážnějších vizí, protože tak pestrou škálu služeb, jejichž společným jmenovatelem je prvotřídní kvalita, bezpečnost, vysoká odbornost, důraz na každý detail, cenová dostupnost a přátelský personál, nemá žádné jiné „spa“ zařízení na Slovensku. Dlouho jsem si myslela, že můj úspěch se zakládá zejména na vytrvalosti. Dnes už vím, že pracovitost a odvaha plnit si sny jsou jen jedním z dílků této náročné skládačky. Bez dobrých a inspirativních lidí, které mám kolem sebe, by byl můj osobní i pracovní život smutnější. A právě jednou z osob, jejichž spolupráce a profesionality si nesmírně vážím, je Romana Škamlová.

PhDr. Romana Škamlová

„Krása mě fascinovala už odmalička a možná i proto moje dráha začala na střední umělecké škole. Po získání tilulu 1. Vicemiss Slovensko a Miss Sympatie Slovensko 2007, odstartovala modelingovou kariéru. „Mé ambice však sahaly mnohem výše a tak jsem se začala naplno věnovat podnikatelské činnosti v oblasti krásy a módy. I po tolika letech mi toto odvětví dalo nový impuls a já tak můžu ve spolupráci s MUDr. Pallovou realizovat svůj sen. „V oblasti krásy se pohybuji téměř celý svůj život a ze zkušeností vím, že krása úzce souvisí s naším vnitřkem. Jedná se o spokojenost se sebou samým a harmonii těla i mysli. Pouze tehdy umíme zářit celou svou osobností. Právě toto vědomí nás s Alenkou posunulo k myšlence vytvořit unikátní projekt a přinést na Slovensko místo plné odpočinku, trvanlivé krásy a příjemných zážitků.

Vize naší kliniky

Vytvořili jsme pro Vás místo, kde se odbornost snoubí s Vaší vlastní jedinečností. Naším cílem je aby každý klient po odchodu z IEM SPA cítil pozitivní rozdíl.
Koncept IEM SPA spojuje techniky a terapie z vědecké i přírodní medicíny, aby pomohl lidem cítit se lépe, vypadat mladší, ozdravit tělo i mysl.

Chceme, aby každá žena či muž, kteří navštíví naše day spa, odcházeli s pocitem spokojenosti se sebou samým. Neboť teprve tehdy můžeme skutečně změnit svůj život k lepšímu.