Infolinka a Rezervace

+420 733 561 560

STIMULACE TVORBY NOVÉ POKOŽKY POMOCÍ CHEMIE

Estetické povrchové ošetření, které odstraňuje povrchovou vrstvu pokožky a dosahuje zbroušení v průběhu několika ošetření.

A díky tomu dochází ke stimulaci novotvorby pleti, zjemnění povrchu pokožky, zmenšení pórů, sjednocení barvy a celkové regeneraci pleti.

Bližší informace

Chemický peeling je rychlý a účinný zákrok, který slouží k omlazení, rejuvenizaci a regeneraci pleti. Je zcela neinvazivní a vhodný pro všechny, kteří očekávají rychlé zlepšení vzhledu pokožky.

Trvá jen několik minut a používá peelingovou směs ze speciálních přípravků s obsahem kyseliny glykolové (AHA). Kyselina glykolová je přírodní látka získaná z cukrové třtiny, která se používá v různých koncentracích. Působení AHA kyselin dramaticky čistí pokožku, zmenšuje póry, rozjasňuje, zlepšuje její hydrataci a pružnost. Vyhlazují se také jemné vrásky, redukuje se pigmentace a sjednocuje pleť. Tato metoda také účinně řeší léčbu akné. Po ošetření dochází ke snížení tvorby kožního mazu, stažení pórů a částečnému vyhlazení jizviček, které toto onemocnění v minulosti způsobovalo.

Chemický peeling je velmi bezpečná, ale účinná léčebná a zkrášlovací metoda, která může často nahradit jiná, mnohem dražší ošetření.

Využijte naše speciální akce

SPECIAL

Biostimulace tváře

5 ošetření tváře ve slevě na 1 ošetření 5 500 Kč
(původní cena 7 500 Kč)

Chci vědet víc

SPECIAL

Emsculpt

Tělové ošetření ve slevě 8 500 Kč
(původní cena 12 000 Kč)

Chci vědet víc

SPECIAL

Dárkové Poukazy

Chci vědet víc