Infolinka a Rezervace

+420 733 561 560

Milí klienti, ošetření IPL je nejvhodnější provádět od podzimu do jara, proto bychom Vás rádi informovali, že toto ošetření v letních měsících od 1.6. do 15.9.2024 nenabízíme.

Neinvazivní způsob ošetření a redukce poškození sluncem, hnědých skvrn, rozšířených kapilár a nepravidelné pigmentace na obličeji, krku a dekoltu či rukou. IPL Photofacial Lumecca dokáže řešit řadu problémů s pletí najednou. Díky ošetření dosáhnete barevně sjednocené, vypnuté, zářivé a omlazené pleti.

Bližší informace
Lumecca fotofaciální ošetření IPL nebo jinak známé jako fotorejuvenace je účinný neinvazivní způsob ošetření a redukce mírného poškození sluncem, hnědých skvrn, rozšířených kapilár a nepravidelné pigmentace na obličeji, krku a hrudníku. Využívá intenzivní záblesky viditelného světla, které pronikají hluboko pod povrch pokožky tak, aby cíleně odstranily pigmentaci, melasmy či jiné barevné nepravidelnosti. Dále se IPL cíleně zaměřuje na redukci zánětů, akné a zničení rozšířených žilek.

 

Největším přínosem je však postupné odbourávání starého kolagenu a syntéza nového kolagenu. Výsledkem je vypnutá, pevná, omlazená a barevně sjednocená pleť.

IPL je neuvěřitelně účinný způsob, jak odstranit zabarvená místa, aniž by zákrok byl invazivní nebo vyžadoval kompletní obnovu pleti. Toto ošetření přináší velmi rychlé účinky – můžete přímo sledovat, jak se vaše skvrny objevují a poté odlupují. Již po 1-2 týdnech uvidíte, jak se vaše pleť začíná zlepšovat. Vytoužené výsledky se dostaví 1 měsíc po posledním ošetření.

Využijte naše speciální akce

AKCE

Balíček Firming

Balíček firming tělových ošetření za zvýhodněnou cenu 14 000 Kč
(původní cena 19 040 Kč)

Chci vědet víc

AKCE

Anticelulitidní balíček

Balíček anticelulitidních tělových ošetření za zvýhodněnou cenu 48 000 Kč
(původní cena 56 200 Kč)

Chci vědet víc

AKCE

LETNÍ HYDRATACE

IV Therapy za zvýhodněnou cenu 2 900 Kč
(původní cena 3 900 Kč)

Chci vědet víc