Infolinka a Rezervace

+420 733 561 560

MORPHEUS 8 kombinuje mikrojehličkování s radiofrekvenční technologií a frakční resurfacing, který stimuluje tvorbu kolagenu. Při ošetření nedochází k téměř žádnému

poškození dermy, zároveň však poskytuje extrémně jednotný účinek. Při ošetření těla dochází ke zeštíhlení v dané oblasti a zároveň stáhnutí pokožky.

Bližší informace

Procedura MORPHEUS8 kombinuje mikrojehličkování s radiofrekvenční technologií a frakční resurfacing, který stimuluje tvorbu kolagenu. Během ošetření nedochází téměř k žádnému poškození dermy, zároveň však poskytuje mimořádně rovnoměrný liftingový efekt.

Výhodou této technologie je její schopnost aplikovat ji na všechny typy pleti a všechny oblasti těla, které mohou profitovat z podkožní obnovy. K ošetření jsou vhodné oblasti obličeje a těla, které vykazují vrásky, změnu barvy nebo jizvy po akné. Mezi nejčastěji ošetřované oblasti patří obličej, krk a dekolt, stejně jako části těla, jako jsou paže, stehna nebo břicho. Právě pro oblast těla je MORPHEUS8 mimořádně prospěšný pro remodelaci podkožního tuku a zároveň vypnutí kůže v dané oblasti. Výsledkem je štíhlejší ošetřená oblast s omlazenou, vypnutou pokožkou.

Viditelné výsledky lze vidět během několika dní, ale nejvýraznější výsledky se obvykle dostaví po třech týdnech. Zlepšení pokračuje až tři měsíce po zákroku.

Nedoporučujeme provádět proceduru na čerstvě opálené pokožce!
Také 2 týdny po zákroku nedoporučujeme vystavovat se intenzivnímu slunečnímu záření.
Doporučujeme přijít na zákrok odlíčený.

Využijte naše speciální akce

SPECIAL

Biostimulace tváře

5 ošetření tváře ve slevě na 1 ošetření 5 500 Kč
(původní cena 7 500 Kč)

Chci vědet víc

SPECIAL

Emsculpt

Tělové ošetření ve slevě 8 500 Kč
(původní cena 12 000 Kč)

Chci vědet víc

SPECIAL

Dárkové Poukazy

Chci vědet víc