Infolinka a Rezervace

+420 733 561 560

Plasmaterapie s exosomy

Plazmaterapie zajišťuje dlouhodobou hydrataci pleti, redukuje vrásky a kožní změny. Rovněž revitalizuje pleťa odstraňuje známky stárnutí a únavy.

Zlepšuje pružnost pleti, vyrovnávájejí tón a poskytuje dlouhotrvající hydrataci suché pleti. Podporuje hojení a regeneraci pooperační pleti.

Bližší informace

Exosomy obsahují početné růstové faktory, protizánětlivé cytokýny a genetické materiály zodpovědné za obnovu tkání a imunitní modulaci. Ovlivňují regeneraci pokožky, podporují hojení a udržení pevnosti. Exosomy hydratují pokožku pomocí kyseliny hyaluronové. Dále obsahují retinol a kyselinu askorbovou, které působí proti vráskam a rozjasňují pleť. Exosomy v patentované technologii ExoSCRTTM byly vyvinuté jako nová generace regenerační terapie a terapie zpomalující stárnutí. Exosomy jsou extracelulární vezikuly o velikosti nanometrů, které jsou nejdůležitějším zprostředkovatelem mezibuněčné komunikace a mají dvě funkce: regenerace pokožky a protizánětlivé působení. 96 typů mRNA a víc jak 200 typů proteinů obsažených v exosomech se vyznačuje protizánětlivými, anti-aging, rozjasňujícími účinky a dále podporují migraci a proliferaci buněk.

Exosomy aktivujeme pomocí Vaší vlastní krevní plazmy a následně aplikujeme do požadovaných oblastí.

Doporučujeme 3-5 ošetření s rozestupem 14 dní. Další ošetření doporučujeme podstoupit po 6 měsících.

Aplikace je možná na lokality: tvář, krk, dekolt, ruce.

Využijte naše speciální akce

SLEVA

Odstranění žilek

Odstranění žilek laserem ve slevě -25%

Chci vědet víc

SLEVA

IV THERAPY

Různé varianty IV Therapy v akčních cenách -30%

Chci vědet víc

SLEVA

PLASMATERAPIE & EXOSOMY

Balík 3 ošetření ve slevě 14 900 Kč
(původní cena 18 900 Kč)

Chci vědet víc