Infolinka a Rezervace

+420 733 561 560

NASTARTUJTE VAŠI OSOBNOST S àLA PALLA

àla Palla Facial Treatments je nejen účinná metoda ošetření zaměřená na hojení a zkrášlení pokožky obličeje, ale také na povzbuzení mysli.

Vybraná kvalitní kosmetika àla Palla a účinnost masážních technik našich odborníků jsou zárukou dokonalé a ničím nerušené relaxace.

Bližší informace

àla Palla Treatment tváře

Tvářové ošetření àla Palla je určené k relaxaci, omlazení a rozmazlování Vaší pokožky. Obnovte zdraví své pleti pomocí jedinečného, neinvazivního ošetření s kosmetikou àla Palla, které exfoliuje, hydratuje, chrání Vaší pokožku a vytváří okamžitý efekt. Toto ošetření využívá dvoustupňový přístup k masáži tváře – včetně naší charakteristické masážní techniky a Gua sha masáže Obsidiánem. Procedura je ztělesněním sebelásky a je určená pro všechny typy pleti, od jemných vrásek a hnědých skvrn až po mastnou pleť a rozšířené póry.

TĚLOVÝ àla Palla TREATMENT I. – DETOXIKAČNĚ – LYMFODRENÁŽNÍ OŠETŘENÍ

àla Palla tělové detoxikační ošetření s řadou kosmetických produktů àla Palla se skládá z exfoliace odumřelých kožních buněk, hydratace a tonizace pokožky. Kombinace léčebných a uvolňujících masážních technik pracuje s napjatými svaly a jemná lymfodrenážní masáž pomáhá stimulovat lymfatický systém, cévy a žlázy, čímž pomáhá odstraňovat odpad a toxiny z těla. Všechny tyto kroky jsou nevyhnutelné na cestě obnovy Vašeho těla a mysli.

TĚLOVÝ àla Palla TREATMENT II. – ANTICELULITIDNÍ – BIO-CONTOURING OŠETŘENÍ

Příjemný celotělový anticelulitidní àla Palla rituál využívá kolekci àla Palla produktů a pozitívních účinků suché masáže masážní kefou a ručními masážními technikami zaměřenými na tvarovaní postavy a redukci celulitidy. Toto ošetření se skládá z celkového tělového peelingu, hydratace a tonizace pleti, suché masáže a uklidňující masáže s našimi masážními oleji, které obnoví pozitivní energii a dodají pokožce jas. Očekávejte hladší, vytvarovanější postavu a zrelaxovanou mysl.

Využijte naše speciální akce

AKCE

Balíček Firming

Balíček firming tělových ošetření za zvýhodněnou cenu 14 000 Kč
(původní cena 19 040 Kč)

Chci vědet víc

AKCE

Anticelulitidní balíček

Balíček anticelulitidních tělových ošetření za zvýhodněnou cenu 48 000 Kč
(původní cena 56 200 Kč)

Chci vědet víc

AKCE

LETNÍ HYDRATACE

IV Therapy za zvýhodněnou cenu 2 900 Kč
(původní cena 3 900 Kč)

Chci vědet víc