Infolinka a Rezervace

+420 733 561 560

NASTARTUJTE VAŠI OSOBNOST S àLA PALLA

àla Palla Facial Treatments je nejen účinná metoda ošetření zaměřená na hojení a zkrášlení pokožky obličeje, ale také na povzbuzení mysli.

Vybraná kvalitní kosmetika àla Palla a účinnost masážních technik našich odborníků jsou zárukou dokonalé a ničím nerušené relaxace.

Bližší informace

àla Palla Treatment tváře

Tvářové ošetření àla Palla je určené k relaxaci, omlazení a rozmazlování Vaší pokožky. Obnovte zdraví své pleti pomocí jedinečného, neinvazivního ošetření s kosmetikou àla Palla, které exfoliuje, hydratuje, chrání Vaší pokožku a vytváří okamžitý efekt. Toto ošetření využívá dvoustupňový přístup k masáži tváře – včetně naší charakteristické masážní techniky a Gua sha masáže Obsidiánem. Procedura je ztělesněním sebelásky a je určená pro všechny typy pleti, od jemných vrásek a hnědých skvrn až po mastnou pleť a rozšířené póry.

TĚLOVÝ àla Palla TREATMENT I. – DETOXIKAČNĚ – LYMFODRENÁŽNÍ OŠETŘENÍ

àla Palla tělové detoxikační ošetření s řadou kosmetických produktů àla Palla se skládá z exfoliace odumřelých kožních buněk, hydratace a tonizace pokožky. Kombinace léčebných a uvolňujících masážních technik pracuje s napjatými svaly a jemná lymfodrenážní masáž pomáhá stimulovat lymfatický systém, cévy a žlázy, čímž pomáhá odstraňovat odpad a toxiny z těla. Všechny tyto kroky jsou nevyhnutelné na cestě obnovy Vašeho těla a mysli.

TĚLOVÝ àla Palla TREATMENT II. – ANTICELULITIDNÍ – BIO-CONTOURING OŠETŘENÍ

Příjemný celotělový anticelulitidní àla Palla rituál využívá kolekci àla Palla produktů a pozitívních účinků suché masáže masážní kefou a ručními masážními technikami zaměřenými na tvarovaní postavy a redukci celulitidy. Toto ošetření se skládá z celkového tělového peelingu, hydratace a tonizace pleti, suché masáže a uklidňující masáže s našimi masážními oleji, které obnoví pozitivní energii a dodají pokožce jas. Očekávejte hladší, vytvarovanější postavu a zrelaxovanou mysl.

Využijte naše speciální akce

SPECIAL

Biostimulace tváře

5 ošetření tváře ve slevě na 1 ošetření 5 500 Kč
(původní cena 7 500 Kč)

Chci vědet víc

SPECIAL

Emsculpt

Tělové ošetření ve slevě 8 500 Kč
(původní cena 12 000 Kč)

Chci vědet víc

SPECIAL

Dárkové Poukazy

Chci vědet víc