Infolinka a Rezervace

+420 733 561 560

ESTETICKÁ DERMOKOSMETIKA

Neinvazivní ošetření Hydrafacial zlepšuje zdraví pokožky, řeší individuální problémy a pleť okamžitě rozzáří.

Rozdíl oproti tradičním ošetřením obličeje spočívá v tom, že dosahuje přístrojově hlubšího průniku a dlouhodobějších výsledků.

Bližší informace

Léčba probíhá v pěti krocích:

  1. Exfoliace – začíná odstraněním odumřelé tkáně pomocí exfoliačního nástavce s jemnými brusnými hroty. Zároveň je silně podporována hydratace.
  2. Chemický peeling – ampule s roztokem kyseliny glykolové a salicylové způsobí další nezbytný krok k vyčištění pokožky.
  3. Extrakce a hloubkové čištění – z pórů pokožky jsou odstraněny nežádoucí mazové zátky. Zaměřujeme se především na T-zónu tváře: oblast čela a nosu. Používá se účinný hydratační roztok s přírodními látkami kyseliny salicové.
  4. Použití peptidového komplexu – roztoku apuplice (Acetyl Octapeptide-3 a Palmitoil Dipeptide-5) minimalizuje jemné linky a vrásky a obnovuje pružnost pokožky.
  5. Aplikace antioxidantů a hydratace – roztok směsi antioxidačních látek (kyselina hyaluronová, extrakt z bílého čaje, extrakt z kaštanu koňského a biotin) zaručuje maximální hydrataci, ochranu a vyživení pleti po ošetření.

V IEM SPA nabízíme ke klasickému ošetření HydraFacial také speciální boostery (Omorovicza, JLo, Britenol), které znásobí účinek ošetření a vyjdou vstříc potřebám Vaší pleti.

Hydrafacial milují i muži. Zároveň nezapomínáme ani na ty mladší. V IEM SPA nabízíme také HydraFacial TEENAGE, určený pro mladou pleť. Pomáhá v boji proti akné a účinně léčí mladé nedokonalosti pleti.

Využijte naše speciální akce

AKCE

Balíček Firming

Balíček firming tělových ošetření za zvýhodněnou cenu 14 000 Kč
(původní cena 19 040 Kč)

Chci vědet víc

AKCE

Anticelulitidní balíček

Balíček anticelulitidních tělových ošetření za zvýhodněnou cenu 48 000 Kč
(původní cena 56 200 Kč)

Chci vědet víc

AKCE

LETNÍ HYDRATACE

IV Therapy za zvýhodněnou cenu 2 900 Kč
(původní cena 3 900 Kč)

Chci vědet víc