Infolinka a Rezervace

+420 733 561 560

ESTETICKÁ DERMOKOSMETIKA

Neinvazivní ošetření Hydrafacial zlepšuje zdraví pokožky, řeší individuální problémy a pleť okamžitě rozzáří.

Rozdíl oproti tradičním ošetřením obličeje spočívá v tom, že dosahuje přístrojově hlubšího průniku a dlouhodobějších výsledků.

Bližší informace

Léčba probíhá v pěti krocích:

  1. Exfoliace – začíná odstraněním odumřelé tkáně pomocí exfoliačního nástavce s jemnými brusnými hroty. Zároveň je silně podporována hydratace.
  2. Chemický peeling – ampule s roztokem kyseliny glykolové a salicylové způsobí další nezbytný krok k vyčištění pokožky.
  3. Extrakce a hloubkové čištění – z pórů pokožky jsou odstraněny nežádoucí mazové zátky. Zaměřujeme se především na T-zónu tváře: oblast čela a nosu. Používá se účinný hydratační roztok s přírodními látkami kyseliny salicové.
  4. Použití peptidového komplexu – roztoku apuplice (Acetyl Octapeptide-3 a Palmitoil Dipeptide-5) minimalizuje jemné linky a vrásky a obnovuje pružnost pokožky.
  5. Aplikace antioxidantů a hydratace – roztok směsi antioxidačních látek (kyselina hyaluronová, extrakt z bílého čaje, extrakt z kaštanu koňského a biotin) zaručuje maximální hydrataci, ochranu a vyživení pleti po ošetření.

V IEM SPA nabízíme ke klasickému ošetření HydraFacial také speciální boostery (Omorovicza, JLo, Britenol), které znásobí účinek ošetření a vyjdou vstříc potřebám Vaší pleti.

Hydrafacial milují i muži. Zároveň nezapomínáme ani na ty mladší. V IEM SPA nabízíme také HydraFacial TEENAGE, určený pro mladou pleť. Pomáhá v boji proti akné a účinně léčí mladé nedokonalosti pleti.

Využijte naše speciální akce

SPECIAL

Biostimulace tváře

5 ošetření tváře ve slevě na 1 ošetření 5 500 Kč
(původní cena 7 500 Kč)

Chci vědet víc

SPECIAL

Emsculpt

Tělové ošetření ve slevě 8 500 Kč
(původní cena 12 000 Kč)

Chci vědet víc

SPECIAL

Dárkové Poukazy

Chci vědet víc