Infolinka a Rezervace

+420 733 561 560

ZVÝRAZNĚTE SVÉ OČI PŘIROZENOU CESTOU

Obočí a řasy jsou pravděpodobně první věcí, které si člověk všimne na tváři toho druhého. Proto se snažíme, aby byly vždy krásné a výrazné.

Laminace obočí i laminace řas je metoda, jak zvýraznit obočí a řasy bez námahy, přirozeným a bezbolestným způsobem.

Bližší informace

LAMINACE OBOČÍ

Tato metoda se také nazývá výplň obočí nebo lifting obočí. Jedná se o profesionální lifting pro trendy, dramatické a plnější obočí hodné filmových hvězd. Bez ohledu na to, jaké „vady“ má Vaše obočí – mezery, řídnutí, nadměrné napínání, neposlušnost – laminace obočí je úžasný, neinvazivní, dočasný, ale účinný způsob, jak zlepšit vzhled obočí. Je ideální pro husté, rozcuchané nebo dolů rostoucí obočí a také skvělé pro ty, kteří jsou se svým obočím spokojeni, ale chtějí mu dodat objem a lesk. Laminace obočí umožňuje opětovné vytvoření obočí klientky bez potřeby jehel nebo semipermanentního make-upu.

LAMINACE ŘAS

Profesionální lifting pro trendy natočené řasy. Je to jako trvalá na řasy pro zvednutý, natočený stav. Ale na rozdíl od drsných receptur, které se kdysi používaly pro trvalou vlasů na našich hlavách, jsou liftingové kúry na řasy podstatně šetrnější. Lash lift je semipermanentní ošetření, jehož cílem je napnout a natočit řasy směrem nahoru, aby byly mnohem výraznější.
Kleště na řasy tak už vůbec potřebovat nebudete! Na rozdíl od prodlužování řas – které zahrnuje nalepení umělých vložek na linii řas, aby se vytvořila plnost – zvednutí řas krásně zvýrazní to, co již máte. Je to v podstatě jako trvalá pro Vaše řasy, že se opticky zvýrazní a zvětší, poté se na ně nanesou výživná séra, která jsou skvělá pro výživu, pružnost a růst řas.

Využijte naše speciální akce

SPECIAL

Biostimulace tváře

5 ošetření tváře ve slevě na 1 ošetření 5 500 Kč
(původní cena 7 500 Kč)

Chci vědet víc

SPECIAL

Emsculpt

Tělové ošetření ve slevě 8 500 Kč
(původní cena 12 000 Kč)

Chci vědet víc

SPECIAL

Dárkové Poukazy

Chci vědet víc