Infolinka a Rezervace

+420 733 561 560

Vaše cesta k lepšímu já začíná zde. Jmenuji se Tatiana Jelinek.
Specializuji se na osobní růst svých klientů v různých oblastech a obdobích života. Propojuji úrovně TĚLO – MYSL – DUŠE.
Bližší informace

Ať už hledáte způsob, jak zlepšit svou fyzickou kondici, duševní pohodu nebo duchovní uvědomění, mé terapie jsou vám šité na míru.
V oblasti fyzického zdraví uplatňuji metody tradiční čínské medicíny (TČM), které zahrnují individuální výživové poradenství, řešení zdravotních problémů žen, plodnosti, zažívacích problémů, alergií a imunity. Můj přístup je založen na hlubokém porozumění tomu, jak jednotlivé tělesné systémy ovlivňují vaše celkové zdraví a pohodu.
Na mentální úrovni nabízím techniky, jako je neurolingvistické programování (NLP), které pomáhá přeprogramovat staré, omezující myšlenkové vzorce a nahradit je novými, které podporují růst a rozvoj. Tento přístup vám umožní překonat překážky, které vás zastavují na cestě k plnějšímu životu, a odemkne vaše nejvyšší potenciály.

Duchovní rovina je nedílnou součástí vaší cesty. Prostřednictvím řízených meditací a duchovního poradenství vám pomohu najít klid a harmonii, které jsou základem pro hlubší porozumění sobě samým i světu kolem vás.
Zvu vás, abyste si tuto proměnu dovolili zažít se mnou. Ať už jste na začátku své cesty, nebo hledáte hlubší porozumění, v IEM Spa najdete prostor, odborné znalosti a podporu, kterou potřebujete k tomu, aby se vám dařilo v každé oblasti vašeho života.
Neváhejte a rezervujte si schůzku ještě dnes. Těším se na společné setkání s vámi, které vám otevře dveře k novým možnostem.

Využijte naše speciální akce

SLEVA

MORPHEUS 8

Ošetření těla i pleti v 30% slevě

Chci vědet víc

SLEVA

LABORATORNÍ VYŠETŘENÍ

Laboratorní vyšetření v 30% slevě

Chci vědet víc

SLEVA

ACCESS BARS ®

Relaxační metoda ve slevě 1 750 Kč
(původní cena 2 500 Kč)

Chci vědet víc