Infolinka a Rezervace

+420 733 561 560

DIOLAZE XL - LASER DRUHÉ GENERACE NA ODSTRANĚNÍ CHLOUPKŮ

Laserová epilace dosahuje požadovaného efektu hladké pokožky bez chloupků po třech až šesti opakovaných ošetřeních.

Laserová epilace má dlouhodobý efekt po dobu několika let. Diodový laser DIOLAZE XL – jedná se o nejvýkonnější přístroj v oblasti laserové epilace.

Bližší informace

Úspěšná laserová epilace je založena na principu selektivní fototermolýzy. Při výběru správné vlnové délky diodového laseru, hustoty energie a délky pulzu je energie laserového světla absorbována v melaninu vlasových folikulů.

Diodový laser DIOLAZE XL vyniká jednoduchou obsluhou, snadnou aplikací a vysokou bezpečností pro klienta. Diodový laser DIOLAZE XL představuje nejúčinnější laserovou epilační techniku používanou k dosažení postupného odstranění chloupků na obličeji a těle. Laser využívá principu selektivní fototermolýzy, což znamená, že světelná energie se přeměňuje na tepelnou energii a ta je následně absorbována melaninem – pigmentem zárodečných buněk vlasového folikulu. Laser produkuje světelné záření o jedné vlnové délce koncentrované v úzkém svazku paprsků.

Ošetření je mimořádně účinné na tmavší a hustší chloupky. Opakovaným tepelným působením na vlasovou cibulku a následným poškozením zárodečných center vlasu se ztrácí jeho schopnost růstu, ztenčuje se, ztrácí barvu a zkracuje se jeho délka.

Před ošetřením je doporučeno min měsíc chloupky nevytrhávat, pouze holit. Také se doporučuje nepodstupovat ošetření s výrazným opálením.

Počet opakování: 3-6 ošetření s odstupem 3-4 týdnů.

Využijte naše speciální akce

SPECIAL

Biostimulace tváře

5 ošetření tváře ve slevě na 1 ošetření 5 500 Kč
(původní cena 7 500 Kč)

Chci vědet víc

SPECIAL

Emsculpt

Tělové ošetření ve slevě 8 500 Kč
(původní cena 12 000 Kč)

Chci vědet víc

SPECIAL

Dárkové Poukazy

Chci vědet víc