• VSTUPNÍ LABORATORNÍ VYŠETŘENÍ Před odběrem je třeba dodržovat pitný režim (čistá voda). K odběru je třeba přijít nalačno.

  Kompletní biochemické vyšetření včetně FW - sedimentace erytrocytu, jaterní testy, ionty, vyšetření štítné žlázy, CRP, hladinu testosteronu u mužů, PSA, lipidové spektrum, glykemie, hladiny vitaminu a vyšetření DAO.

  20 min 9 000 Kč

 • Hormonální profil Před odběrem je třeba dodržovat pitný režim (čistá voda). K odběru je třeba přijít nalačno.

  Hormonální profil je určen pro osoby v plodném věku. Vyšetření je vhodné provést 2. den menstruačního cyklu. Kromě pohlavních hormonů (estradiol, progesteron) obsahuje regulační hormony hypofýzy (folikuly stimulující a luteinizační hormon) a prolaktin a hodnoty mužských pohlavních hormonů (volný testosteron). Dále je obsahem hormonálního profilu i vyšetření hormonu štítné žlázy. V případě nevyvážených hodnot je vhodná konzultace s gynekologem. Odběr se provádí dle cyklu - 1. odběr - 1.-3. den cyklu / 2. odběr - cca 14. den cyklu.

  20 min 3 000 KČ

 • POTRAVINOVÁ INTOLERANCE 287 Pokyny před odběrem: před odběrem je třeba dodržovat pitný režim (čistá voda). Doporučujeme před odběrem nedržet žádnou eliminační dietu. K odběru není třeba přijít nalačno (lehká snídaně). Odběr by měl být realizován 6 týdnů – 3 měsíce po předpokládané alergické reakci.

  Balíček Potravinové Intolerance – potravinové IgE je určen jako screeningové vyšetření při podezření na potravinovou alergii. Jedná se o stanovení základních krevních parametrů, které indikují přítomnost alergie – krevní obraz s počtem eozinofilů, celkové IgE a specifické IgE proti 287 druhů potravin. Vzhledem k tomu, že se jedná o krevní testy, je zásadní správné načasování testu – optimální odběr mezi 6 týdny a 3 měsíci po odeznění příznaků. Tento krevní test je vhodný jako prvotní vyšetření lidí, kteří u sebe pozorují po konzumaci některých potravin zažívací či kožní problémy, dýchací potíže, ale i celkovou únavu, otoky, bolesti kloubů nebo nervové potíže, projevující se bolestí hlavy, nesoustředěností, poruchami spánku či závratí.

  20 min 17 500 KČ

 • ALL - IN - ONE Pokyny před odběrem: před odběrem je třeba dodržovat pitný režim (čistá voda). Doporučujeme před odběrem nedržet žádnou eliminační dietu. K odběru je třeba přijít nalačno. 5 dní před odběrem nebrat antihistaminika (antialergika) pokud to zdravotní stav dovoluje. V případě předepsané léčby konzultujte vysazení léků s vaším ošetřujícím lékařem.

  Tento balíček vyšetření je zaměřen na stanovení specifické reakce IgG na všechny potravinové alergeny, které naše současná medicína dokáže spolehlivě detekovat. Jedná se o různé odběrové materiály, proto výsledky vyšetření nemusí být srovnatelné a liší se i v interpretaci. Pacientům se doporučuje používat stejný systém odběru materiálu (žilní/kapilární krev) při opakovaném vyšetření. Zákeřnost reakce IgG na jídlo spočívá v jejím zpoždění. Často se projevuje několik hodin až dní, v některých případech i týdnů po požití problémové potraviny, takže nemusí být vůbec spojena se zdravotními problémy. Toto zpoždění je způsobeno také skutečností, že potravinová alergie IgG je charakterizována mírným zánětem, který se stává symptomatickým až při přechodu do chronického stadia, ke kterému dochází po opakovaném dlouhodobém příjmu problematické potraviny, asi 2-3krát týdně (kumulativní účinek).

  20 min 24 000 KČ