Infolinka a Rezervace

+420 733 561 560

IEM SPA IV THERAPY

IV THERAPY je řada speciálně namíchaných intravenózních roztoků, kterými můžete pomoci léčit nebo regenerovat své tělo, dodat mu potřebnou energii a vitamíny.

Posilte svou imunitu nebo zlepšete stav pokožky, vlasů a nehtů. V tomto programu si můžete vybrat až ze šesti jedinečných variant, které Vám budou vyhovovat.

VARIANTY IV THERAPY

NAD+ VITAMIN BOOSTER
Multivitaminový infuzní koktejl se zaměřuje na nedostatek mikroživin a podporuje trávení. Super roztok vitamínů, minerálů, stopových prvků a unikátní molekuly NAD+ přispívá ke správné látkové výměně pro tvorbu energie, podporuje normální hormonální činnost, obranyschopnost a imunitu organismu, komplex vitamínů skupiny B podporuje nervový systém a udržuje mozek zdravý, vitamín C a kyselina listová Působí jako antioxidant, biotin podporuje růst a kvalitu vlasů, přispívá ke správné látkové výměně pro tvorbu energie.


IMUNOBOOSTER
Intravenózní infuzní roztok s obsahem kyseliny askorbové (vitamín C) je vhodný pro podporu imunity organismu a prevenci onemocnění. Koktejl zvyšuje antioxidační ochranu organismu, chrání před škodlivými účinky volných radikálů, zlepšuje vstřebávání železa z trávicího traktu, snižuje riziko sezónních virových onemocnění, různých infekčních onemocnění, karcinogenů v trávicím traktu a závažných onemocnění, jako je ateroskleróza a zvýšený krevní tlak. Terapie je vhodná i jako podpůrná léčba již probíhajících akutních zánětlivých a infekčních onemocnění. Pravidelná infuzní terapie vitamínem C vás nabije novou energií a vitalitou.


CALM simple / combined
Intravenózní infúzní roztok hořčíku, vitamínů a stopových prvků má uklidňující a relaxační účinek. Koktejl zklidňuje vnitřní neklid, podporuje imunitu, zvyšuje obranyschopnost, snižuje riziko křečovitých stavů a podporuje vstřebávání živin v trávicím traktu. Je vhodný při stresujícím životním stylu, sklonech k tetanii, neurotických tendencích a syndromu vyhoření. Koktejl snižuje hladinu alkoholu v krvi.


HYDRATION simple / combined
Hydratační roztok vitamínové infuze je vhodný při stavech dehydratace, únavy a vyčerpání organismu. Koktejl aplikovaný nitrožilně dodá tělu potřebnou hydrataci, energii, vitalitu, pomůže při zvýšené psychické i fyzické zátěži, uvolní svaly a napětí. Kromě toho má roztok také rejuvenizačně-omlazující účinek.


ANTIAGE simple / combined
Sterilní koncentrát multivitamínů rozpustných v tucích působí jako vysoce účinný v anti-ageingu. Kromě celkové regenerace organismu má roztok vliv i na tvorbu kolagenu a zabraňuje vzniku vrásek. Stimulace kolagenu podpoří přirozenou krásu, fungování těla a celkový wellbeing. Pravidelné podávání infuzních anti-aging koktejlů se projeví ve zlepšení stavu vlasů, nehtů, dásní a pokožky.


VITAMIN BOOSTER simple / combine
Multivitaminový infuzní koktejl je zaměřen na deficit mikronutričních hodnot a podporuje trávení. Super roztok vitamínů, minerálů a stopových prvků přispívá ke správné látkové přeměně pro tvorbu energie, podporuje normální hormonální činnost, imunitu a obranyschopnost organismu, komplex vitamínů skupiny B podporuje nervovou soustavu a udržuje mozek ve zdravé kondici, vitamín C a kyselina listová působí jako antioxidant, biotin podporuje růst a kvalitu vlasů a nehtů, přispívá ke správné látkové přeměně pro tvorbu energie.


ENERGY BOOSTER
Sportovní koktejl slouží k doplnění energie a regeneraci svalů, kloubů a šlach. Cílem intravenózní terapie je zlepšit zdravotní stav, přijmout potřebné množství vitamínů, elektrolytů a vody. Působí proti oxidačnímu stresu, urychluje hojení, regeneraci organismu, zvyšuje funkci imunitního systému, zlepšuje obranyschopnost, metabolismus, buněčnou výměnu, vyživuje svalovou hmotu a buduje energii v těle. Je vhodný pro sportovce s vysokou fyzickou aktivitou.

Využijte naše speciální akce

AKCE

Balíček Firming

Balíček firming tělových ošetření za zvýhodněnou cenu 14 000 Kč
(původní cena 19 040 Kč)

Chci vědet víc

AKCE

Anticelulitidní balíček

Balíček anticelulitidních tělových ošetření za zvýhodněnou cenu 48 000 Kč
(původní cena 56 200 Kč)

Chci vědet víc

AKCE

LETNÍ HYDRATACE

IV Therapy za zvýhodněnou cenu 2 900 Kč
(původní cena 3 900 Kč)

Chci vědet víc