Infolinka a Rezervace

+420 733 561 560

IEM SPA IV THERAPY

IV THERAPY je řada speciálně namíchaných intravenózních roztoků, kterými můžete pomoci léčit nebo regenerovat své tělo, dodat mu potřebnou energii a vitamíny.

Posilte svou imunitu nebo zlepšete stav pokožky, vlasů a nehtů. V tomto programu si můžete vybrat až ze šesti jedinečných variant, které Vám budou vyhovovat.

VARIANTY IV THERAPY

IMUNOBOOSTER
Intravenózní infuzní roztok s obsahem kyseliny askorbové (vitamín C) je vhodný pro podporu imunity organismu a prevenci onemocnění. Koktejl zvyšuje antioxidační ochranu organismu, chrání před škodlivými účinky volných radikálů, zlepšuje vstřebávání železa z trávicího traktu, snižuje riziko sezónních virových onemocnění, různých infekčních onemocnění, karcinogenů v trávicím traktu a závažných onemocnění, jako je ateroskleróza a zvýšený krevní tlak. Terapie je vhodná i jako podpůrná léčba již probíhajících akutních zánětlivých a infekčních onemocnění. Pravidelná infuzní terapie vitamínem C vás nabije novou energií a vitalitou.


CALM simple / combined
Intravenózní infúzní roztok hořčíku, vitamínů a stopových prvků má uklidňující a relaxační účinek. Koktejl zklidňuje vnitřní neklid, podporuje imunitu, zvyšuje obranyschopnost, snižuje riziko křečovitých stavů a podporuje vstřebávání živin v trávicím traktu. Je vhodný při stresujícím životním stylu, sklonech k tetanii, neurotických tendencích a syndromu vyhoření. Koktejl snižuje hladinu alkoholu v krvi.


HYDRATION simple / combined
Hydratační roztok vitamínové infuze je vhodný při stavech dehydratace, únavy a vyčerpání organismu. Koktejl aplikovaný nitrožilně dodá tělu potřebnou hydrataci, energii, vitalitu, pomůže při zvýšené psychické i fyzické zátěži, uvolní svaly a napětí. Kromě toho má roztok také rejuvenizačně-omlazující účinek.


ANTIAGE simple / combined
Sterilní koncentrát multivitamínů rozpustných v tucích působí jako vysoce účinný v anti-ageingu. Kromě celkové regenerace organismu má roztok vliv i na tvorbu kolagenu a zabraňuje vzniku vrásek. Stimulace kolagenu podpoří přirozenou krásu, fungování těla a celkový wellbeing. Pravidelné podávání infuzních anti-aging koktejlů se projeví ve zlepšení stavu vlasů, nehtů, dásní a pokožky.


VITAMIN BOOSTER simple / combine
Multivitaminový infuzní koktejl je zaměřen na deficit mikronutričních hodnot a podporuje trávení. Super roztok vitamínů, minerálů a stopových prvků přispívá ke správné látkové přeměně pro tvorbu energie, podporuje normální hormonální činnost, imunitu a obranyschopnost organismu, komplex vitamínů skupiny B podporuje nervovou soustavu a udržuje mozek ve zdravé kondici, vitamín C a kyselina listová působí jako antioxidant, biotin podporuje růst a kvalitu vlasů a nehtů, přispívá ke správné látkové přeměně pro tvorbu energie.


ENERGY BOOSTER
Sportovní koktejl slouží k doplnění energie a regeneraci svalů, kloubů a šlach. Cílem intravenózní terapie je zlepšit zdravotní stav, přijmout potřebné množství vitamínů, elektrolytů a vody. Působí proti oxidačnímu stresu, urychluje hojení, regeneraci organismu, zvyšuje funkci imunitního systému, zlepšuje obranyschopnost, metabolismus, buněčnou výměnu, vyživuje svalovou hmotu a buduje energii v těle. Je vhodný pro sportovce s vysokou fyzickou aktivitou.

Využijte naše speciální akce

SPECIAL

Biostimulace tváře

5 ošetření tváře ve slevě na 1 ošetření 5 500 Kč
(původní cena 7 500 Kč)

Chci vědet víc

SPECIAL

Emsculpt

Tělové ošetření ve slevě 8 500 Kč
(původní cena 12 000 Kč)

Chci vědet víc

SPECIAL

Dárkové Poukazy

Chci vědet víc