Infolinka a Rezervace

+420 733 561 560

PRECIZNÍ PROPÍCHNUTÍ UŠÍ

Nastřelování náušnic je modernější metoda oproti klasickému piercingu jehlou, která je mnohem šetrnější a méně stresující.

Nastřelování náušnic je určeno pro všechny věkové kategorie, kromě malých dětí. Aplikace je minimálně bolestivá, sterilní, rychlá a bez krvácení.

Bližší informace

Naše ordinace, ve které náušnice nastřelujeme , je čisté a sterilní prostředí s přísným dezinfekčním postupem, který se provádí každý den, stejně jako před a po každém piercingu. Používáme nejmodernější piercingový strojek a naši lékaři jsou k jeho používání plně vyškoleni.

Vaše uši budou propíchnuty v hygienickém prostředí pomocí předem sterilizovaných nástrojů a jednotlivě balených sterilních špendlíků, které jsou hypoalergenní, splňují požadavky niklu a jsou vyrobeny z chirurgické nerezové oceli. Po propíchnutí je každá část zařízení, která přijde do styku se zákazníkem, zlikvidována.

Na rozdíl od starých pružinových nebo pistolových systémů, které se mezi zákazníky používají opakovaně.

Automatické umístění klipu zajišťuje, že v přední a zadní části ucha zůstane správný prostor, aby se zlepšil proces hojení. Systém, který používáme, je jemný a tichý a využívá tlaku ruky k rychlému a přesnému propíchnutí ucha jedním plynulým a tichým pohybem.

Využijte naše speciální akce

AKCE

Balíček Firming

Balíček firming tělových ošetření za zvýhodněnou cenu 14 000 Kč
(původní cena 19 040 Kč)

Chci vědet víc

AKCE

Anticelulitidní balíček

Balíček anticelulitidních tělových ošetření za zvýhodněnou cenu 48 000 Kč
(původní cena 56 200 Kč)

Chci vědet víc

AKCE

LETNÍ HYDRATACE

IV Therapy za zvýhodněnou cenu 2 900 Kč
(původní cena 3 900 Kč)

Chci vědet víc